15.06.2017
Procesja Bożego Ciała

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli w Boże Ciało, serdecznie zapraszamy na mszę św. na godz. 12.00, a po której uczcimy Jezusa Chrystusa Eucharystycznego w procesji.

16-18.06.2017
Rekolekcje TYLKO dla mężczyzn

Po raz kolejny zapraszamy na rekcje TYLKO dla mężczyzn. „Co jest najważniejsze w życiu mężczyzny” – nad tym tematem będą pochylali się uczestnicy tegorocznych rekolekcji. Jak co roku spotkanie to poprowadzi p. dr hab. Mieczysław Guzewicz. Właściwa hierarchia wartości jest ważna w życiu każdego człowieka, a szczególnie mężczyzny, który chce być dobrym ojcem i mężem budującym te relacje razem z Chrystusem i zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. Ufamy, że każdy mężczyzna po tym spotkaniu rekolekcyjnym będzie potrafił właściwie ustawić priorytety w swoim życiu duchowym, małżeńskim i rodzinnym.

Koszt: 95 € za osobę.

guzewiczMieczysław Guzewicz – doktor habilitowany teologii biblijnej, rekolekcjonista, wykładowca oraz autor książek. Jest konsultantem Rady Episkopatu Polski ds. rodziny, członkiem Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Pracuje również dla Ministerstwa Edukacji Narodowej jako ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, a także doradcą w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jest autorem kilku książek i opracowań dotyczących tematyki małżeństwa, rodziny, wychowania religijnego dzieci oraz problemu cierpienia.Prowadzi liczne konferencje i prelekcje dla narzeczonych, małżonków, rodziców i duszpasterzy. Prywatnie jest mężem, ojcem trojga dzieci.

24.06.2017
XV Polonijne Spotkanie Młodych

15-22.07.2017
22-29.07.2017
29.07-05.08.2017
05-12.08.2017
Kolonie dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia wyjątkowego czasu w Concordii. Po raz kolejny otwieramy progi naszego Domu w czasie wakacji letnich, aby dzieci i młodzież mogły nieco odpocząć od szumu wielkiego miasta i szkolnej codzienności. Jest to doskonały czas do nawiązania nowych wartościowych znajomości, podszkolenia języka polskiego oraz nabrania nowych sił na nowy rok szkolny. Zapraszamy do wspólnej zabawy, wyjazdów na basen i wypadu do McPlay, jak również do odbycia fascynującej wyprawy w poszukiwaniu minerałów. Wypoczywając w naszym Ośrodku dzieci mają także okazję do zwiedzenia Affen- und Vogelpark, a także do wielu fascynujących wypraw poprzez nasz concordiański las na wieżę widokową, czy do Druidenstein. Niech nie zabraknie nikogo z was w tym roku w Concordii w czasie wakacji!!!

Zgłoszenia telefonicznie 02744 771 lub mailowo concordia@haus-concordia.com

Koszt: 220 € za tydzień za osobę.
Przy przedłużeniu pobytu na kolejne tygodnie oraz dla rodzeństwa przewidziane są zniżki.
Cena obejmuje pobyt wraz z wyżywieniem oraz udział we szystkich zaplanowanych atrakcjach. Program poszczególnych turnusów może się różnić. Przedstawione w ogłoszeniu atrakcje nie muszą być zrealizowane w czasie każdego turnusu. Ogłoszenie ma tylko cel informacyjny, w celu zobrazowania wachlarza możliwości wypoczynku w czasie kolonii.

13-15.10.2017
Rekolekcje charyzmatyczne z Jadwigą Choroszy

Kolonie w Concordii

Facebook